Festivalul Toamnei la Parohia Răzvani

În baza parteneriatului dintre Şcoala Gimnazială Nr. 1 – Răzvani şi Parohia „Sfinţii Împăraţi Constantin şi Elena” – Răzvani, vineri, 18 noiembrie s-a organizat Festivalul Toamnei, unde elevii din ciclurile gimnazial şi primar, sub îndrumarea preotului paroh şi a cadrelor didactice, au susţinut un program artistic alcătuit din scenete, cântece şi poezii, menit să marcheze încheierea unui sezon, care s-a dovedit a fi binecuvântat de Dumnezeu cu multe roade.

Părinţi, elevi şi personal didactic au beneficiat de un moment deosebit, plin de emoţii şi bucurii, încheiat cu premierea copiilor atât de către şcoală, cât şi de către parohie.
Se încarcă
0%
încărcat
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...