Premii pentru elevii parohiei Răzvani
![](https://protoierialehliu.ro/files/images//2014/01/21iunie2013razvani1.jpg)
În virtutea parteneriatului dintre Biserica "Sfinţii Împăraţi Constantin şi Elena" şi Şcoala Gimnazială Nr. 1 – Răzvani, vineri, 21 iunie, la ora 8.30 a avut loc premierea elevilor merituoşi.
Pe lângă diplomele şi coroniţele acordate de şcoală, Parohia Răzvani, reprezentată prin părintele Marius Cherciu, a dăruit premianţilor iconiţe, cărticele şi reviste cu conţinut religios.
![](https://protoierialehliu.ro/files/images//2014/01/21iunie2013razvani2.jpg)